Szacuny
4
Napisanych postów
724
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8440
Dzięki vivek - oczywiście sog 4u !
PS : Gdybyście mogli jeszcze wysłać do adminów strony meila aby część zebranej karmy przekazać pani Wioletcie Willas byłbym wam przeogromnie wdzięczny! Chyba większość wie w jakiej sytuacji znajduje się ta Pani, a przecież jest wielką POLKĄ i aż wstyd nie pomóc :/
PS : Z Greenpeacu nie jestem, można pomóc to pomagam - przecież to nic nas nie kosztuje...
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
To może najpierw zbieraj a później potwierdzaj info na dany temat, a dopiero później zaczynaj akcję. Inaczej będzie tak jak będzie, że jakaś kryptoreklama itp...
Szacuny
58
Napisanych postów
6529
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
36902
O akurat podobnego tematu szukałem/chciałem założyć potrzebuję życzeń świątecznych ale takich niestandardowych, śmiechowych w stylu np.
Do nieba choinki,
wódki trzy skrzynki,
prezentów kupe,
rózgi na dupe,
za***istego wskoku do 2005 roku,
a po sylwestrowym balu dużo
imprez, sexu, szmalu!
ma ktoś?
Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti