SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co to za dieta??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
To ile spożywać białka najlepiej w posiłku, to już zależy od konkretnej osoby no i od tego jaki to jest posiłek.

Co do mielonych imo kupne całkowicie odpadają, chyba że sam sobie mięsko przemielisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Chodzi mi o odżywke białkową.


A trenując na mase dajesz ponad 5 g ww/kg MC i z tego masz energie do "wcielania" białek z pożywienia do mięśni.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
u mnie naprzykład kupujesz kawałek mięsa i mielą go przy tobie.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Łał U mnie niestety w dużym mieście, większość robi zakupy w hipermarketach tam już masz przemielone zafoliowane na tackach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Jak jakaś myszka sie na zapleczu pojawi, to do maszynki i na tacke

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3699
No ale mięso mielone kręci się wziąż w okolicach 20 gram na 100gram więc wciąz chyba dobrze, nie wiem jak tu wygląda Fat ale mielone są u mnie w diecie jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Ale w takim kupionym w folii nie jesteś pewien co jest tak naprawde, czyli nie jesteś tez pewien ilości b/ww/t.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
A trenując na mase dajesz ponad 5 g ww/kg MC i z tego masz energie do "wcielania" białek z pożywienia do mięśni.


DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3699
Nie do końca masz rację, bo każde mięso jest badane przed, a jeżeli widzę na opakowaniu znak ISO, jestem pewien co pisze na opakowaniu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Czemu śmiejesz z tego ?

Może nie jest to trafnie napisane, ale ...

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2007-12-16 10:08:14

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowanie , a cukier i ..

Następny temat

Dieta Rzezba POMOC!!

electro
Polecane artykuły