SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569128

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
wygralem 6:0 z botem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
ja wygralem 9:0
mam pytanie dotyczace akademi....
jaki macie cykl treningowy??
tzn czy macie caly czas jeden trening czy zmieniace co jakis czas na inny??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
Ja mam pytanko: jak myslicie lepiej inwestowac w szkolke juniorow czy w akademie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
gdzie ta gra
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
1. Ja mam różnie ustawiane
2. Ja inwestuję w akademię
3. http://www77.hattrick.org/Common/default.asp 

Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
ja tez roznie ustawiam w akademii ;]

"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1113
A ja po sezonie chyba rezygnuje z akademii. Jak narazie to najlepszy grajek zagrał mi na 5 gwiazdek a w po wypromowaniu 1,5-2 gwiazdki ale udało się sprzedać za myśle że dobre pieniądze. A jeśli chodzi o szkółkę to mam na poziomie solidny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
w tym tygodniu gram bardzo wazny mecz i sie zastanawiam czy lepiej wystawic lepszego zawodnika z kiepska forma czy lepiej wystawic gorszego zawodnika z prpzecietna forma. co o tym sadzicie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
ja wczoraj sparing z brodmanem 3-3 ;]

"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1763
nom ale niestety u mnie ne bylo 2 podstawowych zawodnikow a u ciebie byli wszyscy ??

Klub: Brodman Szczecin

Liga: IX.1682

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

electro
Polecane artykuły