SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co sądzicie o tej ławce ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 427
Tak jak w temacie co sadzicie o tej ławce. http://allegro.pl/item276412191_najsolidniejsza_lawka_magnus_integra_pod_310kg.html 

..::: Korzystaj z życia :::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
mysle ze to NAJSOLIDNIEJSZA ŁAWKA MAGNUS INTEGRA a tak na powaznie to nie podobają mi sie kombajny tego typu sam teraz kupuje ławke i na taką napewno bym sie nie zdecydował, jakos delikatnie wyglada... nie podoba mi sie moim zdaniem najlepsza jest całkowicie oddzielna ławka , ktora ma regulowane oparcie plecow i dupy, najprostrza, najwytrzymalna, najbardziej uniwersalna ale to tylko moje zdanie...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2090
j/w stojaki oddzielnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21971
Jeżeli razem stojaki to:

http://allegro.pl/item276412191_najsolidniejsza_lawka_magnus_integra_pod_310kg.html

http://allegro.pl/item279847942__bestseller_kelton_lawka_stojaki_spartan_ii.html 
(sam taką mam i sprawdza sie bez zarzutu)

Jeżeli stojaki osobno to ta ławka będzie chyba najlepszym wyborem:

http://allegro.pl/item276955781__bestseller_kelton_lawka_stojaki_tryton_iii.html

Chyba, że ta z magnusa:

http://allegro.pl/item280802537_mega_zestaw_magnus_lawka_stojaki_modlit_pod_310kg_.html

Wjdzie cie jakies 100 zł taniej, jakbyś za pobraniem brał, ale osobiście bym dołożył do keltona, bo jest solidniejsza i można w niej ustawić skos głową w dół

Zmieniony przez - agentRocky w dniu 2007-12-10 09:13:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55582
w tej cenie sie opyla, jakosciowo tez fajna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4644
mam ławke firmy magnus, mniejwiecej taka jak tu. łąwka jest OK , regulacja też . stojaki kupilem oddzielne, bo potrzbene mi byly takie na 170cm , a nie tak jak te 130 chyba.
ale modlitewnik jest najbardziej ****owym sprzetem jaki widzialem, chwieje sie na boki jak choragiewka. musialem go uszczelnic. kupuj bez modlitewnika. !! :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rekonstrukacja tematu o pomiarze poziomi sprawności lub coś podonego

Następny temat

data waznosci animala

electro
Polecane artykuły