Witam. Mam 15 lat mam 180 cm wzrostu i 65 kg wagi i chciałbym zacząć cwiczyć tak na poważnie(Do tej proy też cwiczyłem ale tylko od czasu do czasu). Chciałbym kupić jakiś suplement typu kreatyna może KTP. Doradzcie mi co mam brać na sam poczatek??? I własnie coś na sylwetke!!! Poprawic kształty!!(Kończe szkołe i bede do nowej chodził wiec trzeba jakoś wygladąc). I czy to bedzie miało jakies skutki uboczne???
Marcin5122
Krzysztof Piekarz