SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sekcja Wing Tsun na Pradze-Północ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie no ja tu się normalnie fanclubu dorobiłam aż mi rumieniec oblewa lica

Uściski dla Tygrysków i innych Potworów Latających oraz Nielotów

PS. Wołowinkę jak najbardziej chrupię, najlepiej na surowo (carpaccio, mhmmm...) ale dla krówek jestem groźna wyłącznie kruchych

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-12-06 09:33:48

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
na naszą adorację zawsze możesz liczyć

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46052

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94
Słyszałem, że Szuszkiewicz jest bardzo zaawansowany i dobry. Tak jak zaznaczyłem, nie podważam skuteczności WT, czy, za przeproszeniem, WC, natomiast ich przedstawiciele nie bardzo radzą sobie z dbaniem o reputację, a tak być nie powinno. Co do szkoły sifu Szuszkiewicza w Krakowie, to kilka lat temu nastąpił hm, drobny najazd poznańskich wymiataczy z braz.ju-jitsu (pod nieobecność sifu), sprofanowali oni salę, znieważyli obecnego sihinga i rzucili wyzwanie Szuszkiewiczowi (i szkole Wing Chun przy okazji, prawda?). No i tyle, odpowiedzi, O ILE WIEM, nie było. O sprawie czytałem w magazynie "Budokan" [nie jestem pewny nazwy, czytałem kilka numerów, ale to było z 5-6 lat temu}.

To, czym jesteś dzisiaj, jest wynikiem twoich wczorajszych myśli.
Bruce Lee

...
Napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46566
Z tego co wiem, poznańcy bjjowcy nie napadli na Szuszkiewicza z WC tylko na Śliwkę-gościa z (aiki)jujutsu. Mylisz nazwiska.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
nawet jeśli to prawda, nie dziwię się, że pozostawiono to bez odpowiedzi. Można walczyć, można konfrontować style, ale nie należy zniżać się do poziomu morza (pewnie dlatego bjj-wcy tak się wykazali, że swoje walki toczą właśnie w poziomie ). Niestety przy całym szacunku dla bjj, to wielu przedstawicieli tego stylu ciężko pracuje na opinię największych buraków w całym światku SW. Np pewien moderatroll pewnego forum bez-fasonu Byle tak dalej, to wstyd będzie trenować bjj.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 3341 Wiek 61 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23312
O ile wiem, nie tyle sprofanowali salę, co na drzwi od strony klatki schodowej nasikali. A było to w kamienicy, gdzie w tej samej klatce znajdują się też mieszkania.

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46052
Tak, to była na 100% szkoła Śliwki, zwanego również przez ekipę z bjj Śliwką - robaczywką tudzież shihanem - czereśniakiem

Zresztą koleś niepotrzebnie prowokował, no i trochę lipa, że do konfrontacji jednak nie stanął...Nie zebym uważała zajście za chwalebne dla bjj.

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-12-06 12:45:20

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46566
dacheng: a na kogo, na Śliwkę czy Szuszkiewicza? Bo na jakimś forum znalazłem, że chodziło o Śliwkę-po tym jak na łamach (chyba) Budokanu zaczął kwestionować uprawnienia K. Matuszczaka w aikido. Dobrze kojarze?
...
Napisał(a)
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 3341 Wiek 61 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23312
Uzupełniam:

A. Najazd był na Śliwkę z jiu-jitsu, redaktora naczelnego magazynu "Samuraj", w rezultacie jego artykułów.

B. Śliwka zajęcia prowadził w sali, którą w niektóre dni, na godziny, podnajmował u Szuszkiewicza.

C. Bjj-owcom z Poznania coś się ewidentnie pomyliło i myśleli, że to sala Śliwki.

D. Nasikali na drzwi od strony klatki schodowej, w dalszym ciągu myśląc pewnie, że leją na salę Śliwki, albo nie potrafili zrozumieć prostej rzeczy, gdy człowiek z WC wyjaśnił im, że to sala wingchunowców, a nie Śliwki, albo byli na takim poziomie, że nie zależało im w stosunku do kogo wyrażą swoje buractwo.

E. W klatce tej znajdują się też prywatne mieszkania, więc faktycznie poznańscy bjj-owcy naszczali na klatkę schodową przypadkowym ludziom w Krakowie.

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrupiace kosci/stawy ??

Następny temat

BJJ Poznań pomoc

electro
Polecane artykuły