witam
chciał bym troche pocwiczyc tak zeby bylo widac ofekty. nie wiem jakim planem jechac? ze sportem mialem duzo do czynienia bo trenowalem lekka ale teraz sie troche zaniedbalem i chcialem sie troche wzmocnic i spalic brzuszek. mam troche sprzetu. prosze o jakis plan treningowy. nie dawno zaczolem 6 weidera. moje wymiary to 181 cm wzrostu 80kg wagi biceps 33cm 18 lat
chciał bym troche pocwiczyc tak zeby bylo widac ofekty. nie wiem jakim planem jechac? ze sportem mialem duzo do czynienia bo trenowalem lekka ale teraz sie troche zaniedbalem i chcialem sie troche wzmocnic i spalic brzuszek. mam troche sprzetu. prosze o jakis plan treningowy. nie dawno zaczolem 6 weidera. moje wymiary to 181 cm wzrostu 80kg wagi biceps 33cm 18 lat
Krzysztof Piekarz