Witam serdedcznie. Mam 105kg i zaczynam redukcje. Ustawiłem sobie zapotrzebowanie na:
2,3g białko
1g tłuszcze
2,3g W\W
Wychodzi z tego 2800kcal.
Może tak być czy powinienem wprowadzić jakaś korekte? Dodam, ze chce stracic jak najmniej mięsa...
Z góry dzieki za odp ;) pzdr!!
2,3g białko
1g tłuszcze
2,3g W\W
Wychodzi z tego 2800kcal.
Może tak być czy powinienem wprowadzić jakaś korekte? Dodam, ze chce stracic jak najmniej mięsa...
Z góry dzieki za odp ;) pzdr!!
Krzysztof Piekarz