czesc
otoz mam taki problem z rana i do wieczora wszystko jest ok ale wieczorem mam takie wrazenie ze zaraz bede mial zawal,
tzn ze cos sie stanie z moim sercem wmawiam sobie to i coraz bardziej sie boje
mam tak tylko wieczorami, zastanawiam sie nad kupieniem magnezu itd. z
adnych saa nigdy nie stosowalem, aktualnie kofeine i synefryne przed trenigniem wale
rady i porady
mile widziane
pozdr.
otoz mam taki problem z rana i do wieczora wszystko jest ok ale wieczorem mam takie wrazenie ze zaraz bede mial zawal,
tzn ze cos sie stanie z moim sercem wmawiam sobie to i coraz bardziej sie boje
mam tak tylko wieczorami, zastanawiam sie nad kupieniem magnezu itd. z
adnych saa nigdy nie stosowalem, aktualnie kofeine i synefryne przed trenigniem wale
rady i porady
mile widziane
pozdr.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

