SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucam palenie / mój blog / kapitan10

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Więc tak dzisiaj postanowiłem raz na zawsze skończyć z paleniem papierosów, wcześnie rano wykurzyłem 1 fajkę a dzisiaj po basenie wyrzuciłem nieskończoną paczkę LM .
Pływam dosyć dobrze ale ostatnio pod koniec treningu czuję lekkie zmęczenie, kondycje mam dobrą i mam zamiar ją utrzymywać ją cały czas na wysokim poziomie a palenie w jakimś tam stopniu przeszkadza w tym (jak nie rzucę teraz to kiedyś może jeszcze bardziej przeszkadzać)
Uważam że teraz jest odpowiedni moment na zakończenie tego uzależnienia.
Palenie towarzyszy mi od jakiś 4-5 lat z przerwami , niekiedy miałem dosyć długie przerwy ale ciągle wracałem do tego cholerstwa.
Ostatnio ograniczyłem palenie do max 5 fajek dziennie ale mam spory problem z rzuceniem tego raz na zawsze , jak nie zapale chodź 1-2 fajek to czuję się nie za dobrze.Takie blogi pomagały i nadal bardzo dobrze pomagają w rzucaniu tego nałogu, mam nadzieje że mi też pomoże.
W tym blogu będę dzielił się swojemi odczuciami i relacjami podczas tej walki.

Blog jest zrobiony na wzór Willhelma z sfd który rzucił palenie i któremu serdecznie gratuluję bo miał trudniejszą sytuację tzn. dłuższy staż i więcej palił

https://www.sfd.pl/rzucenie_palenia_-_mój_blog...-t278071.html

Pozdrawiam was wszystkich i
Liczę na wasze wsparcie psychiczne!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Życzę powodzenia & liczę na systematyczną relację

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
dzisiaj czuję się jeszcze dobrze ale najtrudniej będzie jutro i cały następny tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bede sledzil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Elo. Ja miałem podobne jazdy z fajkami, tez paliłem 4-5 lat z przerwami. od 2 miesiecy nie pale. Rzuciłem to definitywnie gdy postanowiłem wrócic do sportowego trybu życia. Jedną próbe miałem nieudaną i później plułem sobie w twarz za to wiele razy. Wydaje mi się, ze tak bez celu ciezko jest rzucic komuś palenie. Przede wszystkim trzeba temu dopomóc... duzo sie ruszac i wyznaczyć sobie jakiś cel, w którym papierosy tylko przeszkadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tez rzucilem. Z tym, ze palilem jakies 1.5 roku. Sport duzo mi pomogl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Będziesz się czymś wspomagał czy z czystą i silną wolą próbujesz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
na czysto a w szkole gumy do żucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
pierwszy dzień
Czułem lekkie rozdrażnienie najbardziej po 12 ale zjadłem 3 mentosy
później 2 cukierki winter fressh.
Następnie naszła mnie ochota na fajke po obiedzie ale wtedy wszamałem 6 kostek czekolad po czym przestałem myśleć o fajkach.
O godzinie 18 siłownia tam ani po nie myślałem o papierochach ,teraz też nie myślę anie nie mam ochoty.

Podsumowując dzisiaj nie było ciężko , w ciągu tej przygody z paleniem zdarzały się takie krótkie przerwy.
Trochę obawiam się jutro bo szkoła , a na przerwie często się chodziło na palarnie , przetrzymam to myśle.
Najciężej w moim wypadku będzie jakoś po 2-5 tygodniach wiele razy próbowałem rzucić i po tym okresie sięgałem po papierosa

pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Czułem lekkie rozdrażnienie najbardziej

Ja chodzilem na wielkiej ****ie. Ktos mi nie dosc szybko nie powiedzial "dzien dobry" i juz bylem na niego wsciekly. Najgorsze sa poranki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Mija 2,5 dnia d bez fajki ,w szkole specjalnie mnie nie korciło
, jak wróciłem do domu wtedy naszła mnie ochotka w konsekwencji czego szybko i w stresie wszamałem obiadzik (pierś z kury i ryż oczywiście).Od 16 do 17:30 byłem na basenie tam zawsze klnę na fajki .A bym zapomniał dzisiaj śniło mi się ze jechałem limuzyną na imprezę, kumpel mnie częstował papierosami ja odmawiałem aż w końcu skusiłem się na jednego( długi marlboro czerwony ) wypaliłem go bardzo szybko do końca później żałowałem i zastanawiałem się co powiem na forum ludziom...

na szczęście to tylko był sen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prywatny lekarz nie ma prawa brać zapłaty jesli

Następny temat

psychika i schizy zawałowe

WHEY premium