SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z psychika?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Witam. Mam problem bo ciągle mnie dręczą myśli co będę robić za chwilę, co będę robić później i nie potrafie sie w ogóle skupić na uczeniu czy na czym kolwiek, tak samo na spradzainie najpierw mówie co będę robić teraz co później a potem dopiero biorę się za sprawdzian i za jakieś 10 minut znowu muszę powtórzyć co będę robić bo nie umie się skupić. Denerwuje mnie to.
Co wy na to? Za pomoc Sog'i.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
hehe:) niezła faza;]
podchodzi pod jakieś zaburzenia nerwicowe. nerwica natręctw?
a nie masz innych takich "faz"? np. powtarzanie jakichś czynności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Nie ;D. No może jak jestem niespokojny to ciągle mrugam ;D.

Edit. Teraz czytam co to jest, ludzie bez przesady ze mna nie jest tak źle. Główną przyczyną tych myśli jest szkoła... Bo ciągle mówie zagram sobie potem coś zjem i się uczę i tak w kółko bo nigdy się nie uczę i ciągle to muszę powtarzać. A jak się wezmę do tej nauki to sie nie naucze bo sie nie skupie. Z przyjaciółmi czy jak gram czy coś to w ogóle o tym nie myśle..

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-11-15 16:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
Też tak kiedyś mialem ale nie w takim stopniu proponuje usiąść puscić muzyke i sie zrelaksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
spal troche zioła;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
wydaje mi sie ze za duzo myslisz heheh ;p
kloleg zycie jest za krotkie na takie myslenie co ebdziesz robil pozniej czy za chwile moze popracuj nad soba ...mysl tylko i wylaczeni o tym co robisz./.. postaraj sie skupiac na tym a nie na innych rzecxach
pij meliske aaa i rob to co luisz w szkole na sprawdzianach takze mozna tak robic ;p

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
Myślę, że za dużą rolę przyjmujesz do wykształcenia, nie wiem może ktoś bliski z Twojego otoczenia nakreśla Ci kim to masz w życiu nie być. Po prostu czujesz presję ze strony otoczenia i się denerwujesz. A na ocenach podejrzewam, że Ci zależy?
Wrzuć na luzz. A kompa i gry odłóż, bo te gry to podejrzewam, że same Cie stresują. Lepiej pograj z kumplami w piłkę, umów się z koleżanką na kawę, obejrzyj sobie jakąś komedie (może być romantyczna z koleżanką hehe) pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zatkana dziurka od nosa

Następny temat

rzadkie włosy i żel

WHEY premium