SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy coś nie tak z moim Horse Power?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
Jak w temacie szukałem ale nie znalazłem , kupiłem HP ze sklepu sfd . Gdy otworzyłem okazało się że plomba była niedoklejona na długości 0,5cm tam gdzie jest ten ząbek do otwierania . Okazało się że są w środku spore bryłki macie może fotki proszku? mam nadzieje że się nadaje do spożycia :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
pewnie lekko zbrylony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
szybka odp. jak na czacie ;] ale bryły dosyć spore było ( bo je rozbiłem ) jaką powinien mieć konsystencje bardzo sypki ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
no.. sypki:)
tez miałem bryły
ale podziobałem i wsio dobrze działało
powinno być ok

gorzej by było gdyby był wilgotny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
no właśnie dlatego chciał bym obczaić jak wygląda normalny , cholera szkoda by było tyle siana , a co jeżeli jest wilgotny g*wno z niego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
no raczej łajno z wilgotnego stuffu

ale o bryłki nie martwiłbym sie zbytnio
wyjdzie w praniu czy dobrze klepie :)

czasami trafiają sie zbrylone ale są ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33410
ja i moi kumple jedziemy teraz na HP i wszyscy mamy bryłki ale klepie ładnie więc łykaj śmiało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
mialem tez zbrylony ale latwo sie je np widelcem rozbija. Z dzialania bylem zadowolony.
Podobnie mial noz z nutrabolic ale rowniez dzialal jak nalezy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
THX za słowa otuchy mam nadzieje że ładnie mnie kopnie , niedługo zacznę to powiem czy się sprawdza pozdrawiam. ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB i to?

Następny temat

BCAA i kreta razem?

electro
Polecane artykuły