SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MODERATORZY i DORADCY DZIAŁU "MMA"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Witam,

W związku z taką,a nie inną sytaucją działów SW na sfd postanowiłem zacząć robić coś ,co mam nadzieję pomoże powoli,systematycznie odbudować siłę działów SW oraz nie doprowadzi do totalnej 'śmierci' (tych działów) na forum.

Na wstępie - mimo iż mam wgląd w statystyki , Wasze wypowiedzi, Waszą aktywność itd. to jednak proszę Was o wpisy, kto nadawałby się Waszym zdaniem na moderatora tego działu, może ktoś sam czuje się na siłach - proszę wtedy o jakieś argumenty "dlaczego to własnie JA" , które przekonają mnie do wyboru na stanowisko moderatora - na okres próbny w tym dziale.
Sam mam swoje propozycje i na pewno je prędzej czy później ujawnię, pytając się osób , które mam na mysli , na priv czy mają ochotę podjąć się moderowania w poszczególnych działach SW.

Tam gdzie sytuacja będzie jasniejsza - tam nowy mod pojawi się nawet dziś, i już będzie mógł zacząć robić swoje; po pierwsze chodzi o porządek - usuwanie zbednych tematów/postów (zaśmiecających forum czy też łamiących regulamin); w dalszej kolejności próba ożywienia działu, oczywiście osoba taka jest potem odpowiedzialna za dział i jeżeli widzi kandydata na bolda/moda może śmiało mi o tym napisać. Tam gdzie sytuacja będzie trudniejsza - wybór zapadnie później.

To tyle w ramach wstępu, czekam na jakiś odzew :)
ps. wypowiedzi nie na temat, zasmiecające temat - będą kasowane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17666
witam pisze tutaj ta wiadomość bo nie widzę w wypowiedzi msca. w którym miałbym ja zamieścić jestem chętny do całego działu sporty walki a raczej sztuki walki
moje atuty:
-dostępność
-trenuje MMA więc mam pojecie o tym
-staram sie startować w zawodach i startuje mogę powiedzieć coś o klimacie zasadach
-pomoc nowym użytkownikom w stawianiu pierwszych kroków i jeszcze trochę odezwij sie najlepiej na gg 7977479

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3916
Banan-jestes pewien, ze mozliwosc samozgloszenia sie to dobre wyjscie?:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2918
KoY powiedz, że żartujesz
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Zgłosić się można - to i tak ja zadecyduje (ew.z pomocą innych modów) kto taki status otrzyma (na okres próbny) ,a kto nie.

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-09-10 22:34:49
...
Napisał(a)
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17666
a czemu niby zartuje?

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2918
Przeczytaj swoje wszystkie posty i oceń jako moderatora
...
Napisał(a)
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17666
odezwał sie:D

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2918
Ja nie kandyduje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
moje kandydatury: MMA, MisieXL

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki kopt.

Jednak ja się nie nadaję:
1. Trochę krótki staż w MMA.
2. Dostęp do internetu mam jedynie gdy jestem w pracy - pn.-pt. między 8-ą a 16-ą.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 75 - wyniki

Następny temat

MODERATORZY i DORADCY DZIAŁU "Scena MMA i K1"

Shoty
Polecane artykuły