SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

shock i storm (nowy!!) testował ktos?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
Jak w temacie. Interesuje mnie czy NOWY shock i storm jest równie dobry jak stary ,bo doszły mnie słuchy ze nowy cos lipny???

Bodybuilding is living

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1559
ja jestem w trakcie cyklu i jak narazie bez emocji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
a ile trwa twój cykl??i jadłes juz wczesniej te odrzywy?

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1559
jak narazie drugi tydzien. nie jadlem. kiedys jeden cykl mono i jedna pucha nitro wiec spodziewalem sie lepszych efektow. moze sie rozkreci. zaznaczam ze biore je na redukcji jako antykataboliki wiec moze nie ujawnia sie odpowiednia moc :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
OK dzieki za odp :D
btw:kreatyne traktujesz jako antykatabolik ?? raczej kup se aminokwasy Bcaa , glute i białko jak chcesz zapobiec antykatabolizmowi tymbardziej na redukcji(kreatyna na redukcju raczej jako podtrzymywac siły zwieksza atp);ale to tylko taka mała rada z mojej strony;)Pozdro:D

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
wypowie sie ktos jeszcze??pzdr

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11128
masz linka do nowej terapi szokowej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
????
mozesz jasniej??

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
"jak chcesz zapobiec antykatabolizmowi"

to zes powiedzial

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4229
cos nie tak??MYlE sie w gdzies?

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5990
katabolizmowi powinno być
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta POMÓŻCIE

Następny temat

Batoniki/wafelki

electro
Polecane artykuły