SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Deskorolka - Ile ta jest warta?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
zaloz jeszcze z 20 tematow o tym !!
to jest forum kulturystyczne a nie deskorolkowe poszukaj jakiegos dobrego forum o tej tematyce a nie zasmiecaj tutaj!

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
dziecko drogie to jest forum sporotwe a nie tylko kulturystyczne

skateboarding - sport

a to jest dział TARGOWISKO*

sprzedają tu wszystko, od ciuchów po wibratory.

pojmujesz? :)

wiec nie udzielaj się już prosze bo robisz z siebie pajaca.

Zmieniony przez - mm__ w dniu 2007-08-16 17:54:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17026 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 105051
sprzedaj jakiemuś dzieciakowi za 30 zeta moze kupi


Nikt normalny by jej od Ciebie nie wziął , ponieważ blat jest za ciężki , tracki lipne ale jeździć by sie może jeszcze na nich dało , a te kółka też w odstawkę . to jest deska dla jakiegoś dziecka co chce pojeździć od krawężnika do kanału

Przynajmniej mi zajawke na dzis zrobiłeś eMERICA SKATEBOARDING hehe


Skate for life !

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-08-17 09:10:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
Kris baranie , kto Ci powiedział, ze to forum kulturystyczne ;o ?? Jaki (nie bede sie wyrażał) czyta nazwe "Sportowe Forum Dyskusyjne" i myśli, ze jest to tylko dla kulturystów !!! ŻAL!! Skateboarding jest to sport , dlatego jak najbardziej można tu nadać ogłoszenie o desce !! :[

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
baran to cie co najwzyej zrobil to po pierwsze leszczu
po drugie ja nikomu nie zabraniam robic ogloszen tylko po kiego ch... zakladac kilka tematow dotyczacych jednego zagdanienia?? jest juz jeden temat o tym toi po co zakladac kolejny i umieszczac w nim do niego link?? to jest zasmiecanie a jesli chodzi o rade co do forum podtrzmuje przedzej dowiesz sie czegos tam niz tutaj , ale skoro wolisz tu to prosze bardzo , tylko nie dubluj niepotrzerbnie tematow bo smietnik robisz i tyle..

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-08-17 13:23:38

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
a ty dalej w zaparte

zalozylem w dziale sporty extremalne, i dalem link z targowiska bo tam malo osob jak zakladam zaglada.

tak ciezko ci to pojac. znajdz sobie jakies zajecia konstruktywne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24015
kris141 wyslawiaj sie nie jestes w oborze teksty typu baran to cie najwyzej zrobil sa zenujace pozatym forum jak bys zerknol na ogloszenia sa wielorakiego typu od koszulek po telefony komorkowe wszyscy to jakos toleruja wiec nie wiem o co te pretensje ..
czlowieku wyluzuj..

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
a Ty po co sie wpisujesz do tego temtu i niepotrzbnie go odgrzewasz?? nudzilo ci sie w sobotni wieczor?? znajdz sobie moze dziewczyne i nie zameczaj mnie swoimi przyglupawymi wywodami temat byl skonczony to po co sie wpi...sz?

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-08-19 17:34:02

.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Honde NSR 125R MOTOROWER!!! podkarpacie

Następny temat

Radio do auta !! !! ;)

electro
Polecane artykuły