SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co radzicie??jaki samak??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 752
siemka bralem prolongatium wanilie i nie za bardzo wchodzila z czasem coraz gorzej... mam zamiar kupic ostrowie 1,8 i jaki smak na poczatek moze czekolada?? slyszalem ze tam tylko lekki posmak tej czekolady jest co doradzicie?? dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ostrovi nie kupil ale jak to sie mowi "robta co chceta"
kolega bral (Chodz mu odradzalem, zalal sie woda jak cholera :/) czekoladowy smak i byl gites (jako smak)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 350
tylko nie kupuj bez smaku bo nie bedziesz mógł tego wypić. Kumpel mial bez smakowy to robił sobie z kakao bo nie mógł wypić. Czekolada powinna być ok :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40239
Ja mam OSTROWIE o smaku banana i wanilii i w obu przypadkach potrzebne jest kakao.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6037
czekolada jest dobra
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopcze Prolo ci nie wchodzilo a ty chcesz sie za duzooo gorsza smakowo ostrowie brac %)?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Niewiem Rób jak chcesz.Ja kupilem białko ostrowi o smaku truskawkowym i szczeze mówiąc jak rozrobie w wodzie to żygać mi sie chce,a w mleku czuje tylko lekki posmak ktuskawek.Moim zdaniem jaki kupisz i tak niebendzie ci smakował. :/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można samemu zrobić sobie mieszanke białkowa

Następny temat

Jak brac kreatyne?

electro
Polecane artykuły