Witam ;) Mam 16 lat, ćwicze 11 miesięcy, mam 171 cm przy wadze 63 kg, a rekord na klatke 73 kg. 6 tygodni temu rozpocząłem nowy plan, i zacząłem brać pierwszą odzywke, power massa. Trening był dosyć ostry, ale zrobiłem an nim bardzo duże postępy, bo wcześniej mialem zastój, i jestem zadowolony. Teraz mam tydzień przerwy na regeneracje, ale pracuje już nad nowym planem. Myśle że jestem już gotowy na ciężkie treningi. Bo aby poruszyć łapy musiał robic superseri, ale teraz z tego zrezygnmowałem. Ale chcę dalej robic postępy, więc mam juz mniej więcej ułożony plan. Rozpisze go tutaj, i proszę o jakieś porady, ewentualne uwagi. Może się wydawać trudny, ale jestem w stanie go realizować ;)
Poniedziałek: klatka - wyciskanie na płaskiej ławeczce 12,10,8,8
- wyciskanie na skosie 4 x 10
- wyciskanie sztangielek na skosie 3 x 12
- rozpiętki 4 x 10
biceps - uginanie ramion ze sztangą 5 x 10
- młotki 4 x 10
- 21` 4 serie
Wtorek: plecy - wiosłowanie sztangą 5 x 10
- podciąganie sztangielek w leżeniu 4 x 12
- dzień dobry 4 x 10
- szrugsy 4 x 15
triceps - wyciskanie francuskie sztangielką 4 x 12
- wyciskanie francuskie sztangą 4 x 10
- pompki w podprze tyłem 3 x 15, 4 max
Sroda: Wolne
Czwartek: barki - wyciskanie sztangi zza glowy 12,10,8,8
- arnoldki 4 x 10
- podciąganie sztangi do brody 4 x 10
- unoszenie sztangielek w opadzie 4 x 12
- unoszenie sztangi przed siebie 3 x 10
Piątek: nogi - przysiady ze sztangą 4 x 10
- uginanie nóg na ławeczce 4 x 12
- wspięcia na palcach ze sztangą 4 x 20
przedramiona - uginanie nadgarstka ze sztangielką 5 x 20
- prostowanie nadgarsta ze sztangą 4 x 20, 5 max
- uginanie nadgarstka sztangą o pośladk3 x 20, 4 max
- zwijanie sznura z ciężarem 4 serie
Proszę o powżne odpowiedzi ;)
z góry dziękuje.
Poniedziałek: klatka - wyciskanie na płaskiej ławeczce 12,10,8,8
- wyciskanie na skosie 4 x 10
- wyciskanie sztangielek na skosie 3 x 12
- rozpiętki 4 x 10
biceps - uginanie ramion ze sztangą 5 x 10
- młotki 4 x 10
- 21` 4 serie
Wtorek: plecy - wiosłowanie sztangą 5 x 10
- podciąganie sztangielek w leżeniu 4 x 12
- dzień dobry 4 x 10
- szrugsy 4 x 15
triceps - wyciskanie francuskie sztangielką 4 x 12
- wyciskanie francuskie sztangą 4 x 10
- pompki w podprze tyłem 3 x 15, 4 max
Sroda: Wolne
Czwartek: barki - wyciskanie sztangi zza glowy 12,10,8,8
- arnoldki 4 x 10
- podciąganie sztangi do brody 4 x 10
- unoszenie sztangielek w opadzie 4 x 12
- unoszenie sztangi przed siebie 3 x 10
Piątek: nogi - przysiady ze sztangą 4 x 10
- uginanie nóg na ławeczce 4 x 12
- wspięcia na palcach ze sztangą 4 x 20
przedramiona - uginanie nadgarstka ze sztangielką 5 x 20
- prostowanie nadgarsta ze sztangą 4 x 20, 5 max
- uginanie nadgarstka sztangą o pośladk3 x 20, 4 max
- zwijanie sznura z ciężarem 4 serie
Proszę o powżne odpowiedzi ;)
z góry dziękuje.
Jesteś tym co jesz
Krzysztof Piekarz
