Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 52908

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
W pierwszym spotkaniu sezonu zasadniczego zespół Memphis Grizzlies, w którym gra Cezary Trybański, przegrał z Dallas Mavericks 108:119

Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
Jesli chodzi o mecz Washington-Raptors to Stackhouse i Jordan zagrali slabo...Michael nawet spudlowal wsad w czwartej kwarcie i nie trafil dwoch rzutow osobistych...strasznie sie wkurzylem jak to zobaczylem. Z kolei Kwame Brown zanotowal 18 zbiorek co jest jego rekordem.
W drugim meczu Portland wygralo z LA (ale sie ciesze) Dobry mecz zagral Rasheed Wallace zdobyl 28 punktow. Dobry mecz Pippena - 10 minut, 9 punktow, 3 na 3 z rzutow z gry i 3 na 4 z rzutow wolnych plus 2 przechwyty. Warto przypomniec, ze Pippen mial dwie operacje kolana latem, lacznie ten zawodnik mial juz 9 operacji.

Dzisiaj w national TV w USA dwa mecze zapowiadajace sie bardzo ciekawie: Boston - Washington i Portland - Sacramento.

Pozdrawiam

MJ

Pozdrawiam

MJ

...
Michael nawet spudlowal wsad

Ciekawe ile mu zostało dosięźnego jeszcze (pewnie poniżej metra już? )

...
Podobno pozniej powiedzial, ze zostal uderzony w kolano, ale ja tam nic nie widzialem. :(
Jednak dzisiaj troche sie zrehabilitowal. Zdobyl 21 punktow w ciagu 21 minut i mial naprawde dobre akcje. Kwame Brown takze zagral bardzo dobrze, mial 6 blokow co jest jego rekordem kariery.
W drugim meczu na TNT Portland przegralo z Sacramento. Bardzo dobry mecz Bobbiego Jacksona, takze Pejy. Warto dodac ze Kings grali bez Webbera. A portland wygladalo dzisiaj slabo, zero koncepcji na gre, brak koncentracji.

...
Efektowne zwycięstwo w Waszyngtonie 114:69 odniosła drużyna Michaela Jordana - Washington Wizards nad Boston Celtics w czwartkowym meczu ligi NBA. "Celtowie" nigdy wcześniej nie przegrali tak wysoko.

...
Broniący tytułu koszykarze Los Angeles Lakers odnieśli pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w lidze NBA. Podopieczni trenera Phila Jacksona pokonali w piątek w derbowym spotkaniu Los Angeles Clippers 108:93.

...
Koszykarze drużyny Dallas Mavericks otrzymują bezpłatnie markowe ubrania, jeżdżą limuzynami, zaś na mecze NBA latają klubowym Boeingiem 757, którego wnętrze zostało przerobione specjalnie na potrzeby zawodników.

...
Podczas spotkania Toronto Raptors - Houston Rockets (76:88) odnowiła się kontuzja kolana Vince'owi Carterowi. Na razie nie wiadomo jak długo będzie musiał pauzować ten zawodnik.