SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co Dobrego na 2 cykl do 250 zl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 564
witam co możecie mi polecić do 250 zl na drugi cykl głównie jakas kretka i no buster bez gainerów

kupie storma i schocka do 260 zl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28684
To zależy czy Ci białka styknie w diecie ??
jak nie do napewno jakaś mąka się przyda

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 564
no nie wiem dietka bedzie taka ze bede jadl duzo bo to masówka bede wiadomo unikal tłuszczy glownie bede jadl biala

kupie storma i schocka do 260 zl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28684
polecam
kreatyne <- tauryne bo ta zwiksza efekt działania kreatyny <- duzo porzeczek bo te zwikszaja efekt tauryny

wiem glupi zarcik. sorry

>>>>
białko ok 2 kg - 100 zł
kreatyna > jak na jeden cykl 60 zł
gainer 1kg > na 100g po treningu
glutamina
i styka

Zmieniony przez - webst3r w dniu 2007-08-01 17:55:29

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mase? Trening+DIETA+ suple ale jakie??

Następny temat

Cyklik powakacyjny storm + XP Siłka +sw

electro
Polecane artykuły