SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jabłczan v Ester v Kre-Alkalyn ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4235
Witam! Mam do was pytanko. Co jest lepsze na rozbudowanie czystej masy miesniowej? Co da lepsze efekty
*Jabłczan
*Ester
*Kre-Alkalyn
Cel:
-Masa Głównie!!!!
-Siła
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19688
hmmm ciekawe pytanie... ale wydaje mi się ze Jabłczan ale niech ktoś bardziej "doświadoczny i oczytany" się wypowie :)

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
efekty po wszystkim bedziesz mial podobne

ja bralbym CEE

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4235
No własnie zadałem to pytanie bo nigdzie o tym nie ma przynajmniej szukałem i nie znalazłema chciałem sie dowiedziec co w tym przypadku wziasc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Odpowiem Ci na to pytanie cytatem z artykułu Dudka który niedawno przeczytałem:
"Jak widać jabłczan kreatyny wydaje się być w obecnej chwili najlepiej przyswajalną formą kreatyny. Również można stwierdzić, że najlepiej stymuluje syntezę aktywnej anabolicznie fosfokreatyny. Jabłczan podobnie jak cytrynian powoduje wzrost siły bez zauważalnej retencji wody, przez co jest stosowane nie tylko przez kulturystów"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Odpowiem Ci na to pytanie cytatem z artykułu Dudka który niedawno przeczytałem:
"Jak widać jabłczan kreatyny wydaje się być w obecnej chwili najlepiej przyswajalną formą kreatyny. Również można stwierdzić, że najlepiej stymuluje syntezę aktywnej anabolicznie fosfokreatyny. Jabłczan podobnie jak cytrynian powoduje wzrost siły bez zauważalnej retencji wody, przez co jest stosowane nie tylko przez kulturystów"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4235
Jest najbardziej przysfajalna forma kreatyny ale czy lepiej działa na zbudowanie masy z tych 3 kreatyn wymienionych wyżej?
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
jak jesteś szczupły weź dobry monohydrat.

poważnie.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2534
luknij sobie na temat:

https://www.sfd.pl/Czar_prysł,_mono_górą_!-t343778.html

kreatyna monohydrat 1% przemiany w kreatynine
kre-alkalyn 35% przemiany w kreatynine
CEE 70% przemiany w kreatynine

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4235
Juz monohydrantu nie chce jestem po 2 cyklach mono teraz chce cos co nie zalewa woda.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Byłem ciężarowcem i stosowałem mono i jabłczan. Moja przygoda z kreatrynami zaczeła się od mono i powiem były efekty masa i siła byłem zadowolony ale do czasu, Robiąc ostatni cykl mono zauważyłem że miałem spad masy i siły, zero efektu, przeszedłem na jabłczan i powiem efekt był bardzo duży, Osobiście polecam zacząc od mono gdy już przestraje działać polecam przejście na inne formy kreatyn.:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER

Następny temat

suplementacja idealna

electro
Polecane artykuły