No wiec jestem Łukasz mam 17 lat, i za niedlugo osiemnastka.
Teraz nachodzi moje pytanie, jakie odżywki byście mi proponowali?
Cel: masa
Staż treningowy: 2 lata
Czekam na sugestie. Z góry thx.
Teraz nachodzi moje pytanie, jakie odżywki byście mi proponowali?
Cel: masa
Staż treningowy: 2 lata
Czekam na sugestie. Z góry thx.
Krzysztof Piekarz