mam 23 lata 189cm wzrostu i waże 105 kg. Kiedys trenowalem judo i duzo czasu spedzalem na silowni ale nie bralismy zadnych odżywek, tylko jakies tam napoje izotoniczne.Nie trenowalem ok 3 lat teraz musze sie wżiac za siebie rozpisalem sobie trening na rzezbe do tego areoby ale niewiem jakie odżywki stosowac na zbicie wagi i uksztaltowanie miesni i ich sile.
Jeżeli ktos ma propozycje to prosze o pomoc (piszcie pełne nazwy odżywki bo jest ich tyle).Z góry dziekuje za pomoc.
Jeżeli ktos ma propozycje to prosze o pomoc (piszcie pełne nazwy odżywki bo jest ich tyle).Z góry dziekuje za pomoc.
Krzysztof Piekarz