veter zgadzam fajna sylwetka a koksow nie brales bo pytalem nie jedna osobe
''Nie wolno tracić nadziei,to całkiem jakby ktoś umarł na dwadzieścia lat przed własną śmiercią''
''Nie wolno tracić nadziei,to całkiem jakby ktoś umarł na dwadzieścia lat przed własną śmiercią''
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(