Witam.Po 4miesiecznej przerwie chce powrócic na silownie.Mam kilka pytan:
1.Czy odżywki po otwarciu, termin waznoscim mają ten sam który widnieje na opakowaniu?Mam np.Ostrowie i Profi Whey Massa ktore otworzylem z pol roku temu ,przechowywane sa w szczelnie zamknietych opakowaniach.Czy nadal nadają sie do spożycia?
2.Chce kupić pierwszy raz jakiś izolat,co mozecie polecic?
3.No i chciałbym kupić jakiś zestaw na cykl,zostało mi troche KA z poprzedniego cyklu,bralem juz Xp,Horse,Cell Pumpa i Mono.Co mozecie polecic,ale nie chce standardu typu 2xXp czy n2+Cp...Mam apetyt na Storm+Shock,ale cena mnie troche poraza:X Pozdrawiam!
1.Czy odżywki po otwarciu, termin waznoscim mają ten sam który widnieje na opakowaniu?Mam np.Ostrowie i Profi Whey Massa ktore otworzylem z pol roku temu ,przechowywane sa w szczelnie zamknietych opakowaniach.Czy nadal nadają sie do spożycia?
2.Chce kupić pierwszy raz jakiś izolat,co mozecie polecic?
3.No i chciałbym kupić jakiś zestaw na cykl,zostało mi troche KA z poprzedniego cyklu,bralem juz Xp,Horse,Cell Pumpa i Mono.Co mozecie polecic,ale nie chce standardu typu 2xXp czy n2+Cp...Mam apetyt na Storm+Shock,ale cena mnie troche poraza:X Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz