SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mam pomysłu na nazwe tematu:X

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67445
Witam.Po 4miesiecznej przerwie chce powrócic na silownie.Mam kilka pytan:
1.Czy odżywki po otwarciu, termin waznoscim mają ten sam który widnieje na opakowaniu?Mam np.Ostrowie i Profi Whey Massa ktore otworzylem z pol roku temu ,przechowywane sa w szczelnie zamknietych opakowaniach.Czy nadal nadają sie do spożycia?
2.Chce kupić pierwszy raz jakiś izolat,co mozecie polecic?
3.No i chciałbym kupić jakiś zestaw na cykl,zostało mi troche KA z poprzedniego cyklu,bralem juz Xp,Horse,Cell Pumpa i Mono.Co mozecie polecic,ale nie chce standardu typu 2xXp czy n2+Cp...Mam apetyt na Storm+Shock,ale cena mnie troche poraza:X Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3094
Jak dobrze zamknięte były to sie nie zepsuły.a Shock i Storm to dobry zestaw sam zamierzam w sierpniu kupić

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 18:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10805 Napisanych postów 47908 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Mozesz szamac
2. Po co?
3. Storm i Schock cool ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2534
1. Jeśli były przechowywane szczelnie i w suchym pomieszczeniu nic im się nie powinno stać.

2. 100% natural WPI OLIMP Labs.

http://www.sfd.pl/OLIMP_100%_Natural_Whey_Protein_Isolate®-t294694.html

3. Jak chcesz tanio to dokup do KA argininę i będzie git.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67445
Dostaliście po songu:P
Izolat chce kupić z ciekawości:D Ludzie sobie chwalą smak,rozpuszczalność,"działanie"...ale chyba sie rozmysle:D
Na cykl chce przeznaczyc okolo 400-500 zł
Mam kilka blistrów Ka,Z 3kg Ostrowii z 2 kg Gainbolica,z 2 kg ProfiWhey Mass z 1 kilo Pro Longatum...
Więc moze tak:
rano przed sniadaniem storm
przed treningiem Shock
Po treningu Storm
Na noc KA
w Nt
To samo bez shocka
Ofc do tego Zma witaminki i 03:D
Może być?Czy ktos proponuje jakies korekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dieta jest

Zmieniony przez - Rider666 w dniu 2007-07-15 18:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2534
wow dzięki to mój pierwszy ;P

Ostrowia jest ok, brat ma 2kg i konsystencją przypomina (jest trochę mniej puszyste) WPI Olimpa które Ci proponowałem.

KA brał bym przed treningiem, ale jeśli już to podzielił bym na przed i po, ale to twoje suple więc...

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3094
Dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na noc też dobrze na regeneracje i wzmocnienie na następny dzień.Tydzień na sfd i już 2 mam

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 18:57:43

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 19:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25007
1.zależy , jeśli dobrze przechowywane to ok
2.moim zdaniem szkoda przeplacać , wystarczy wpc ;]
3.ja bym wzial najpierw z miech na sucho , pootem jakis dalikatny cykla na mono czy ka , a potem dopiero jakies stacki <btw , storm + shock masakra , zapraszam do testu ;]> //

pozdr

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VPX No Shotgun + Olimp Creatine Monohydrate ??

Następny temat

Reduckaj,co wybrac?

Whey vit