SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie mam pomysłu na nazwe tematu:X

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67445
Witam.Po 4miesiecznej przerwie chce powrócic na silownie.Mam kilka pytan:
1.Czy odżywki po otwarciu, termin waznoscim mają ten sam który widnieje na opakowaniu?Mam np.Ostrowie i Profi Whey Massa ktore otworzylem z pol roku temu ,przechowywane sa w szczelnie zamknietych opakowaniach.Czy nadal nadają sie do spożycia?
2.Chce kupić pierwszy raz jakiś izolat,co mozecie polecic?
3.No i chciałbym kupić jakiś zestaw na cykl,zostało mi troche KA z poprzedniego cyklu,bralem juz Xp,Horse,Cell Pumpa i Mono.Co mozecie polecic,ale nie chce standardu typu 2xXp czy n2+Cp...Mam apetyt na Storm+Shock,ale cena mnie troche poraza:X Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Jak dobrze zamknięte były to sie nie zepsuły.a Shock i Storm to dobry zestaw sam zamierzam w sierpniu kupić

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 18:32:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Mozesz szamac
2. Po co?
3. Storm i Schock cool ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2534
1. Jeśli były przechowywane szczelnie i w suchym pomieszczeniu nic im się nie powinno stać.

2. 100% natural WPI OLIMP Labs.

https://www.sfd.pl/OLIMP_100%_Natural_Whey_Protein_Isolate®-t294694.html

3. Jak chcesz tanio to dokup do KA argininę i będzie git.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67445
Dostaliście po songu:P
Izolat chce kupić z ciekawości:D Ludzie sobie chwalą smak,rozpuszczalność,"działanie"...ale chyba sie rozmysle:D
Na cykl chce przeznaczyc okolo 400-500 zł
Mam kilka blistrów Ka,Z 3kg Ostrowii z 2 kg Gainbolica,z 2 kg ProfiWhey Mass z 1 kilo Pro Longatum...
Więc moze tak:
rano przed sniadaniem storm
przed treningiem Shock
Po treningu Storm
Na noc KA
w Nt
To samo bez shocka
Ofc do tego Zma witaminki i 03:D
Może być?Czy ktos proponuje jakies korekty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67445
Dieta jest

Zmieniony przez - Rider666 w dniu 2007-07-15 18:47:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2534
wow dzięki to mój pierwszy ;P

Ostrowia jest ok, brat ma 2kg i konsystencją przypomina (jest trochę mniej puszyste) WPI Olimpa które Ci proponowałem.

KA brał bym przed treningiem, ale jeśli już to podzielił bym na przed i po, ale to twoje suple więc...

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Na noc też dobrze na regeneracje i wzmocnienie na następny dzień.Tydzień na sfd i już 2 mam

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 18:57:43

Zmieniony przez - gruby91 w dniu 2007-07-15 19:01:27
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
1.zależy , jeśli dobrze przechowywane to ok
2.moim zdaniem szkoda przeplacać , wystarczy wpc ;]
3.ja bym wzial najpierw z miech na sucho , pootem jakis dalikatny cykla na mono czy ka , a potem dopiero jakies stacki <btw , storm + shock masakra , zapraszam do testu ;]> //

pozdr

GO HARD OR GO HOME

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VPX No Shotgun + Olimp Creatine Monohydrate ??

Następny temat

Reduckaj,co wybrac?

electro
Polecane artykuły