Szacuny
7
Napisanych postów
1078
Wiek
43 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13124
sorki nie aminki tylko bialko :) po trenigngu szamam carbo pol godziny pozniej bialko i godzine/poltorej pozniej twarog plus oliwa z oliwek i jest to moj ostatni posilek poniewaz cwicze wieczorami..