Mam zamiar kupić Nitrobolon'a czy lepiej kupić w proszku czy kapsulkach???
Czy działanie jest dobre??? i czy jest lepsze od Xpanda???
Kiedy będę mógł zrobić nast. cykl skoro tera biorę Xpanda - 2 puchy??
Jakie były wasze efekty???
Co lepsze Nitrobolon czy HMBOLON olipma?
SORRY ŻE TYLE PYTAŃ.
CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
A jeszcze jedno jaki znacie najsilniekszy suplement jaki znacie???
Słyszałem o jakiś tlenkach azotu co po 9s działają podobno niedawno wyszły ale nie wiem???
SOG-i czekają
Czy działanie jest dobre??? i czy jest lepsze od Xpanda???
Kiedy będę mógł zrobić nast. cykl skoro tera biorę Xpanda - 2 puchy??
Jakie były wasze efekty???
Co lepsze Nitrobolon czy HMBOLON olipma?
SORRY ŻE TYLE PYTAŃ.
CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
A jeszcze jedno jaki znacie najsilniekszy suplement jaki znacie???
Słyszałem o jakiś tlenkach azotu co po 9s działają podobno niedawno wyszły ale nie wiem???
SOG-i czekają
Krzysztof Piekarz
widac jestes zielony!
..widzę ze się napaliłeś..ale jeśli nie bedziesz ciężko trenował i się dobrze odzywiał to zaden " magiczny " środek ci nie pomoże
