Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
koniec...mozna pisac.
Pokuj malutki o wymiarach ok. 2,5m na niecałe 4m wiecej napewno nic niewejdzie chyba ze obciazenie.Dobrze ze mam balkon w przerwach mozna wyjsc na swieze powietrze tylko pokój na samej górze domu sa zle warunki goraco strasznie bo blisko dach(wiatrak to podstawa)klima by sie przydała:).
Wszystko robilem juz 2 lata temu tylko wyciag jest nowy i stojak na ciezary,do wyciagu sie przykladałem do stojaka juz nie:) zrobilem go z resztek jakichs rur .Wszystkie sprzety zostaly tylko pomalowane kilka dni temu.To chyba tyle..