SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pokój treningowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
ten pokrowiec jest z poscieli:) ale co chcesz juz wytrzymał 2 lata,moze niecwiczylem regularnie ale co jakis czas gniotlem ta tapicerke ,hehe,jak sie rozerwie to zatapiceruje jakims mocniejszym materialem takim jak jest na modlitewniku i bedize tez w kolorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9183
Fajna siłka SOG tylko cwiczyc ja niedługo swojej zrobię reaktywacje a co tam zobacz moją
https://www.sfd.pl/moja_siłka-t317558.html 

[][]------[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
wyciąg jest galanty! sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
wyciag jest na dotarciu:) hehe.Na powaznie to kilka baniek mnie wyniusł :( sporo nerwów i małych skaleczeń,ale warto mówie wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
Dawids8 rzeczywiscie przydalo by ci sie odremontowac troche twoja silownie...przynajmniej bym ja pomalowal.U mnie jest hamski kolor mial byc ciemniejszy ale wyszlo takie troche pedałkowate.Plakaty by sie przydały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna silka ja tez mam w pokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
hatsan, daj wymiary tego wyciągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604


na lekcji niemialem co robic i szkicowalem.Sa wymiary dobre chociaz wyciag mógłby byc o 10cm wyzszy na co mi profili zabraklo ale mi nieprzeszkadza postawilem na kilku dywanach i jest wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604


wrzucam dokladniejsze fotu wyciagu.Wyciag pomalowalem hamsko pedzlem byle jak z resztek farb olejnych zeby tylko nierdzewial niechcialo mi sie kupowac farby i sprezarki rozwijac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmy z treningiem

Następny temat

Wyciąg - Pomoc W Wyborze

WHEY premium