SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE JEST MÓJ IDOL.. mariusz strzeliński

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
nie wiecie co sie dzieje z Mariuszem od dłuższego czasu nie widziałem go w gazecie tej ani "tamtej"... a przecierz w tamtym roku wrócił na scene czemu nic nie słychać..... zarzućcie jakiś fotki na otarcie łeż..:(((

Nie ma rzeczy nie możliwych .. są tylko bariery do pokonania...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Strzałki już chyba nie ma w ekipie Olimpu (tak jak i Pudzia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
no zapowiadał powrót i na tym koniec.... szkoda daj znać jak będa jakieś foyt nowe albo i stare...:)

Nie ma rzeczy nie możliwych .. są tylko bariery do pokonania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
slawekop sprawdzone info?
na najnowszych reklamach jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Pudziana nie ma, ale Strzałka pewnie jest.
Spójrz na główną reklame Knockouta na forum, do nie dawna był tam pudzian teraz strzałka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Chyba schowam głowę w piasek...
Coś gdzieś usłyszałem, ale źle powtarzam.
Ban
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nazwya sie ta Dieta w dziale odzywiania

Następny temat

Co sadzicie o tym kursie DVD ?

WHEY premium