SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy takie dawkowanie wystarczy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42
Witam

Kupiłem kretyne olimp 1250 mg 150 kap. Wszędzie pisze zebym brał 5 g rano i 5 wieczorem czyli wychodzi ze 8 tabletek na dzien. [8 kaps. dziennie]

Na silownie chodze ponad 6 miesiecy, od miesiaca co 3 dni wczesniej roznie w zaleznosci od wolnego czasu.

Czy jak bede bral polowe tego co piszecie tu na forum - 2 rano i 2 po treningu i bede mial 2 razy dluższy cykl to efekty beda gorsze niz jakbym brał 8 tabletek dziennie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
tak, cykl robisz ~6-8 tyg i zazwyczaj pozniej juz nasycenie kreatyny w org jest maxymalne i przestaje wchodzic, wtedy konczysz cykl czekasz kolo 4 tyg i mozesz leciec z nastepnym

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-05-31 12:42:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Jak wyżej.

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42
Czyli dla mnie 2 rano i po treningu wystarczy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
nie, kup 300 kapsow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
kup 300

150 masz to jeszcze 150



zdr.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
no patrz, taki jestem glupi ze pewnie chodzilo mi o to ze 450 zjadl na cykl ..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamana reka - jak ograniczyc spadki?

Następny temat

Czy połączenie HMB z Gainerem ma sens...

electro
Polecane artykuły