Witam
Kupiłem kretyne olimp 1250 mg 150 kap. Wszędzie pisze zebym brał 5 g rano i 5 wieczorem czyli wychodzi ze 8 tabletek na dzien. [8 kaps. dziennie]
Na silownie chodze ponad 6 miesiecy, od miesiaca co 3 dni wczesniej roznie w zaleznosci od wolnego czasu.
Czy jak bede bral polowe tego co piszecie tu na forum - 2 rano i 2 po treningu i bede mial 2 razy dluższy cykl to efekty beda gorsze niz jakbym brał 8 tabletek dziennie?
Kupiłem kretyne olimp 1250 mg 150 kap. Wszędzie pisze zebym brał 5 g rano i 5 wieczorem czyli wychodzi ze 8 tabletek na dzien. [8 kaps. dziennie]
Na silownie chodze ponad 6 miesiecy, od miesiaca co 3 dni wczesniej roznie w zaleznosci od wolnego czasu.
Czy jak bede bral polowe tego co piszecie tu na forum - 2 rano i 2 po treningu i bede mial 2 razy dluższy cykl to efekty beda gorsze niz jakbym brał 8 tabletek dziennie?
Krzysztof Piekarz
