witam...
zakupiłem odżywke serious mass 5500g i mam pytanie...na opakowaniu napisali że należy to spozywac tak: "168,5 g (1 miarka) proszku wymieszanego z wodą lub mlekiem spożywać dwa razy dziennie". Czy jest w tym jakiś sens? Gdy tak będę to szamał pójdzie odzywka po 16 dniach. Co o tym sądzicie jak powinienem to jeśc i czy dobrze wybrałem??
Waże 70kg, cwicze 6 miechów, wzr 188cm, treningi 3 razy w tyg pon śr pt
zakupiłem odżywke serious mass 5500g i mam pytanie...na opakowaniu napisali że należy to spozywac tak: "168,5 g (1 miarka) proszku wymieszanego z wodą lub mlekiem spożywać dwa razy dziennie". Czy jest w tym jakiś sens? Gdy tak będę to szamał pójdzie odzywka po 16 dniach. Co o tym sądzicie jak powinienem to jeśc i czy dobrze wybrałem??
Waże 70kg, cwicze 6 miechów, wzr 188cm, treningi 3 razy w tyg pon śr pt
Krzysztof Piekarz