elo
prosze o zdjecie bana na nick "cienki ben"
musze przyznac ze to jest moje konto a nic by mi w tym nie przeszkadzało ( na tym mam juz nawet 11 sogów
) jednak musialem zalozyc nowe konto na poczcie do tego nicka a zapomnialek hasła
a poczta z ktorej kozystam jest zarejestrowana na zablokowane konto "cienki ben " i jest to troche niewygodne
a ban prawdopodobnie za jakieś sprzeczki
pozdrawiam moderatorów

prosze o zdjecie bana na nick "cienki ben"
musze przyznac ze to jest moje konto a nic by mi w tym nie przeszkadzało ( na tym mam juz nawet 11 sogów
) jednak musialem zalozyc nowe konto na poczcie do tego nicka a zapomnialek hasła
a poczta z ktorej kozystam jest zarejestrowana na zablokowane konto "cienki ben " i jest to troche niewygodne
a ban prawdopodobnie za jakieś sprzeczki
pozdrawiam moderatorów

Krzysztof Piekarz


