mam bialeczko naszej znanej i lubianej firmy Ostrowia wpc 80, ale zostalo kupione w zeszle wakacje pod koniec z kumplem na pol w worku zbiorczym 15kg i niestety nie posiadam opakowania, a ciekawi mnie czy jest jeszcze dobre do spozycia i ile srednio wynosi okres przydatnosci
bo zostalo mi jeszcze troche 
bo zostalo mi jeszcze troche 
Krzysztof Piekarz
dalem po sogaczu