szukalem w straych tematach ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi :P
co lepsze?? i dlaczego ??
XP+nitro2+ nitroprogen
xp+xpe+ nitroprogen ??
oczywiscie dochodzi zma jakies apteczne albo olimpa
czy ktos z was jadl ten nitroprogen ?? jak sie pytalem w sklepie z odzywkami to koles mi wlasnie powiedzial ze do nitro2 nitroprogen jest najlepszy jako odzywka bialkowa ale ile w tym bylo prawdy to nie wiem :P
cykl zamiezam rozpoczoc za jakies 2-3 tygodnie i mysle ze go opisze :P
oczywiscie zmienie dietke
trening 3 razy w tygodniu
z gory thx za odpowiedzi
co lepsze?? i dlaczego ??
XP+nitro2+ nitroprogen
xp+xpe+ nitroprogen ??
oczywiscie dochodzi zma jakies apteczne albo olimpa
czy ktos z was jadl ten nitroprogen ?? jak sie pytalem w sklepie z odzywkami to koles mi wlasnie powiedzial ze do nitro2 nitroprogen jest najlepszy jako odzywka bialkowa ale ile w tym bylo prawdy to nie wiem :P
cykl zamiezam rozpoczoc za jakies 2-3 tygodnie i mysle ze go opisze :P
oczywiscie zmienie dietke
trening 3 razy w tygodniu
z gory thx za odpowiedzi
Krzysztof Piekarz
