Grappling
...
Napisał(a)
Dzięx długo na nie czekałem i nie mogłem się aż doczekać
...
Napisał(a)
Wiem ze jacare nie ma w ADCC , ale od nieobecnośc Listera mógłby stoczyć superfight z Rogerem. Jaca , albo Arona.
Grappling
...
Napisał(a)
Under 65 KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Leozinho Vieira Brazil vs. Sim Go USA Leozinho Vieira Brazil
Jeff Glover USA vs. Jamie Ballard Australia Jeff Glover USA
Javi Vazquez USA vs. Naoya Uematsu Japan Naoya Uematsu Japan
Renier Nicholas France vs. Tetsu Suzuki Japan Tetsu Suzuki Japan
Rani Yahya Brazil vs. Darell Moodley South Africa Rani Yahya Brazil
Blair Tugman USA vs. Bruno Chavez Brazil Bruno Chavez Brazil
Baret Yoshida USA vs. Eddie Sanchez USA Baret Yoshida USA
Renato Migliccio Brazil vs. Yoshitomi Mishima Japan Yoshitomi Mishima Japan
66KG to 76KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Pablo Popovitch USA vs. Eric Dahlberg USA Pablo Popovitch USA
Milton Vieira Brazil vs. Daisuke Sugie Japan Daisuke Sugie Japan
Chris Bright South Africa vs. Andre Luis Galvao Brazil Andre Luis Galvao Brazil
Mark Bocek Canada vs. Drew Fickett USA Mark Bocek Canada
Marcelo Garcia Brazil vs. George Sotiropoulos Australia Marcelo Garcia Brazil
Nelson Monteiro Brazil vs. Kurt Pellegrino USA Kurt Pellegrino USA
Saulo Ribeiro Brazil vs. Takefumi Hanai Japan Saulo Ribeiro Brazil
Renzo Gracie Brazil vs. Mike Fowler Mike Fowler
77KG to 87KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Damian Maia Brazil vs. Yushin Okami Japan Damian Maia Brazil
Rafael Lovato USA vs. Marko Helen Finland Rafael Lovato USA
Michal Materla Poland vs. David Avellan USA David Avellan USA
Jorge Santiago USA vs. Tarsis Humphres Brazil Tarsis Humphres Brazil
Flavio Almeida Brazil vs. Rick Macauley USA Flavio Almeida Brazil
Sauli Hellimo Finland vs. Dave Lavey South Africa Sauli Hellimo Finland
Travers Grubb Australia vs. Romulo Barral Brazil Romulo Barral Brazil
Chris Moriarty USA vs. Haim Gozali Israel Chris Moriarty USA
88KG to 98KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Xande Ribeiro Brazil vs. Yukiyasu Ozawa Japan Xande Ribeiro Brazil
Tim Carpenter USA vs. Tim Bostsch USA Tim Carpenter USA
Mario Miranda USA vs. Robert Drysdale USA Robert Drysdale USA
Misha Cirkunovs Canada vs. Steve Rusk USA Steve Rusk USA
Cacareco Brazil vs. Carl Bierman South Africa Cacareco Brazil
Radek Turek Poland vs. Nick Ackerman USA Radek Turek Poland
Tomas Szczerek Poland vs. Braulio Estima Brazil Braulio Estima Brazil
Anthony Perosh Australia vs. Chris Lazzarini Brazil Chris Lazzarini Brazil
Above 99KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Fabricio Werdum Brazil vs. Elvis Sinosic Australia Fabricio Werdum Brazil
Karol Bedort Poland vs. Jory Malone USA Karol Bedort Poland
Luiz Big Mac USA vs. Rico Hattingh South Africa Luiz Big Mac USA
Pat Stanio vs. Darren Andy USA Darren Andy USA
Pe De Pano Brazil vs. Jannie Pietilainen Finland Pe De Pano Brazil
Marcos Oliveira Brazil vs. Bryan Vetell USA Marcos Oliveira Brazil
Mario Rinaldi USA vs. Miodrag 'Pele' Mario Rinaldi USA
Rolles Gracie Brazil vs. Naomichi Nagata Japan Rolles Gracie Brazil
Leozinho Vieira Brazil vs. Sim Go USA Leozinho Vieira Brazil
Jeff Glover USA vs. Jamie Ballard Australia Jeff Glover USA
Javi Vazquez USA vs. Naoya Uematsu Japan Naoya Uematsu Japan
Renier Nicholas France vs. Tetsu Suzuki Japan Tetsu Suzuki Japan
Rani Yahya Brazil vs. Darell Moodley South Africa Rani Yahya Brazil
Blair Tugman USA vs. Bruno Chavez Brazil Bruno Chavez Brazil
Baret Yoshida USA vs. Eddie Sanchez USA Baret Yoshida USA
Renato Migliccio Brazil vs. Yoshitomi Mishima Japan Yoshitomi Mishima Japan
66KG to 76KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Pablo Popovitch USA vs. Eric Dahlberg USA Pablo Popovitch USA
Milton Vieira Brazil vs. Daisuke Sugie Japan Daisuke Sugie Japan
Chris Bright South Africa vs. Andre Luis Galvao Brazil Andre Luis Galvao Brazil
Mark Bocek Canada vs. Drew Fickett USA Mark Bocek Canada
Marcelo Garcia Brazil vs. George Sotiropoulos Australia Marcelo Garcia Brazil
Nelson Monteiro Brazil vs. Kurt Pellegrino USA Kurt Pellegrino USA
Saulo Ribeiro Brazil vs. Takefumi Hanai Japan Saulo Ribeiro Brazil
Renzo Gracie Brazil vs. Mike Fowler Mike Fowler
77KG to 87KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Damian Maia Brazil vs. Yushin Okami Japan Damian Maia Brazil
Rafael Lovato USA vs. Marko Helen Finland Rafael Lovato USA
Michal Materla Poland vs. David Avellan USA David Avellan USA
Jorge Santiago USA vs. Tarsis Humphres Brazil Tarsis Humphres Brazil
Flavio Almeida Brazil vs. Rick Macauley USA Flavio Almeida Brazil
Sauli Hellimo Finland vs. Dave Lavey South Africa Sauli Hellimo Finland
Travers Grubb Australia vs. Romulo Barral Brazil Romulo Barral Brazil
Chris Moriarty USA vs. Haim Gozali Israel Chris Moriarty USA
88KG to 98KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Xande Ribeiro Brazil vs. Yukiyasu Ozawa Japan Xande Ribeiro Brazil
Tim Carpenter USA vs. Tim Bostsch USA Tim Carpenter USA
Mario Miranda USA vs. Robert Drysdale USA Robert Drysdale USA
Misha Cirkunovs Canada vs. Steve Rusk USA Steve Rusk USA
Cacareco Brazil vs. Carl Bierman South Africa Cacareco Brazil
Radek Turek Poland vs. Nick Ackerman USA Radek Turek Poland
Tomas Szczerek Poland vs. Braulio Estima Brazil Braulio Estima Brazil
Anthony Perosh Australia vs. Chris Lazzarini Brazil Chris Lazzarini Brazil
Above 99KG Weight Class - ADCC 2007 Mens Winners
Fabricio Werdum Brazil vs. Elvis Sinosic Australia Fabricio Werdum Brazil
Karol Bedort Poland vs. Jory Malone USA Karol Bedort Poland
Luiz Big Mac USA vs. Rico Hattingh South Africa Luiz Big Mac USA
Pat Stanio vs. Darren Andy USA Darren Andy USA
Pe De Pano Brazil vs. Jannie Pietilainen Finland Pe De Pano Brazil
Marcos Oliveira Brazil vs. Bryan Vetell USA Marcos Oliveira Brazil
Mario Rinaldi USA vs. Miodrag 'Pele' Mario Rinaldi USA
Rolles Gracie Brazil vs. Naomichi Nagata Japan Rolles Gracie Brazil
...
Napisał(a)
wyniki:
Super Fight
Roger Gracie wygrywa z Jon Olav Einemo 5 - 0
Absolute
1st Place: Robert Drysdale
2nd Place Marcelo Garcia
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Cacareco
Men's Finals:
Over 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Fabricio Werdum
2nd Place Rolles Gracie
3rd Place: Pe De Pano
4th Place: Darren Andy
Under 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Xande Ribeiro
2nd Place: Braulio Estima
3rd Place: Robert Drysdale
4th Place: Cacareco
Under 87 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Demian Maia
2nd Place: Flavio Almeida
3rd Place: Romulo Barral
4th Place: Tarsis Humphreys
Under 76 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Marcelo Garcia
2nd Place: Pablo Popovitch
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Mike Fowler
Under 65 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Rani Yahya
2nd Place: Leozinho Vieira
3rd Place: Baret Yoshida
4th Place: Tetsu Suzuki
Women's Finals:
Over 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Penny Thomas
2nd Place: Lana Stefanac
3rd Place: Rosangela Conceicao
4th Place: Celita Schultz
Under 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Hannette Staack
2nd Place: Kelly Paul
3rd Place: Marloes Coenen
4th Place: Stacy Cartwright
Under 60 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Kyra Gracie
2nd Place: Tara LaRosa
3rd Place: Takayo Hashi
4th Place: Hitomi Akano
Under 55 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Sayaka Shioda
2nd Place: Felicia Oh
3rd Place: Megumi Fujii
4th Place: Bianca Barreto
Zrodlo:adcc.pl
Super Fight
Roger Gracie wygrywa z Jon Olav Einemo 5 - 0
Absolute
1st Place: Robert Drysdale
2nd Place Marcelo Garcia
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Cacareco
Men's Finals:
Over 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Fabricio Werdum
2nd Place Rolles Gracie
3rd Place: Pe De Pano
4th Place: Darren Andy
Under 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Xande Ribeiro
2nd Place: Braulio Estima
3rd Place: Robert Drysdale
4th Place: Cacareco
Under 87 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Demian Maia
2nd Place: Flavio Almeida
3rd Place: Romulo Barral
4th Place: Tarsis Humphreys
Under 76 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Marcelo Garcia
2nd Place: Pablo Popovitch
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Mike Fowler
Under 65 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Rani Yahya
2nd Place: Leozinho Vieira
3rd Place: Baret Yoshida
4th Place: Tetsu Suzuki
Women's Finals:
Over 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Penny Thomas
2nd Place: Lana Stefanac
3rd Place: Rosangela Conceicao
4th Place: Celita Schultz
Under 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Hannette Staack
2nd Place: Kelly Paul
3rd Place: Marloes Coenen
4th Place: Stacy Cartwright
Under 60 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Kyra Gracie
2nd Place: Tara LaRosa
3rd Place: Takayo Hashi
4th Place: Hitomi Akano
Under 55 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Sayaka Shioda
2nd Place: Felicia Oh
3rd Place: Megumi Fujii
4th Place: Bianca Barreto
Zrodlo:adcc.pl
Grappling
Polecane artykuły