SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dyma-Burn Extreme + Cp i mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
Witam
Jak w temacie... zastanawiam sie nad takim polaczeniem (wsumie ekonomicznym bo chce wydac tak do 250 zeta). Moj cel to wycinka fatu przy uniknieciu wycinki mesa a przy okazji wzrost LBM. Zastanawia mnie tylko to mono... niewiem czy na redukcje pasuje ze wzgledu na to 'uwodnienie' . Moze jednak uzbierac wiecej hasju i wtedy kombinowac?
Staż: 2 lata (z tym ze teraz wocilem po polrocznej przerwie)
Wiek: 20 lat
BF: 13-15 %
Wzrost: 174
Waga: 66 kg
Kreatyna: Zwykłe mono ale to wieki temu.
Dieta: Jest, redukcujna (wzorowalem sie na diecie Saiba) +omega 3, ZMA, maxivit
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
zrezygnowałbym z mono -> choć jestem jego fanem. z mono problem bedzie polegał na tym, iż ewentualne rezultaty będą zamaskowane przez tzw retencją wody, wycinka bedzie mniej widoczna (efekt przejsciowy). jka bym został przy cp, ew dokupił jabłczan/ester.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
wywal mono.

pojedz na samym cp i dymaburn
zamiast cp mozesz kupic jakiegos boozera NO


Zmieniony przez - salix w dniu 2007-03-27 17:36:49

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
mono ci nie nabierze aż tak wiele wody jak na cyklu masowym- a to ze wzgledu na niższa podaz węglowodanow, jednakże lepiej bedzie w tej sytuacji wziac inna forme kreatyny- ester, alkalyn lub nawet jabłczaan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
Dzieki chlopaki, pomogliscie mi , bo juz mialem kupowac ze "swiatecznej promocji" ze sklepu sfd cp+mono ale wtakim razie poczekam i kupie w swoim czasie te cuda.
Pozdro (sogi jak wejda)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
jak chcesz dawkowac to dyma burn?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7373
hmm tylko po co ci redukcja ? hm no moze twoim celem jest smukla figura niczym u kobiety bo po wycince bedziesz wazyl tyle co srednio dziewczyna

ja osobiscie bym ci polecil male cp + male cp + maly thyroterm

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
tez to rozwarze , kurde wiem ze waze malo jak jakas ciota ale w****iaja mnie boczki strasznie... a o uwydatnieniu chociaz malego zarysu kratki na brzuchu to juz nie wspomne
Co do dawkowania to jeszcze sie nie zastanawialem... zalecane dawkowanie o ile dobrze pamietam to 4 kapsy na dzien... mysle ze na poczatek bede bral 2 zeby powoli przyzwyczaic organizm. A pory brania tego to mysle ze tak jak pisza w sklepie sfd. Jesszcze to rozkminie
Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo bx folia-przechowanie

Następny temat

mass xxl v carbo olimp

electro
Polecane artykuły