SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZMA+???+gainer 737 czy to wooglole dobre??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
siemka mam pyanie przyuwarzylem zma chodzi mi co mozna do niego dodac i czy t o woogule daje jakies szybkie rezultaty i co moge do niega dodac??

zma+krealkalyn+gainer ??
dobre poalczenie czy amcie lepsze soposob zeby sobie dac lepszego kopa czekam i pozdrawiam all
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2428
napisz jaki masz staz , co wczesniej brałes itp.

do przodu--->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Zma to nie jakas kreatyna co z niej cyklony walisz. To suplementacja stala.poprawia samo poczucie, rano wstajesz wypoczety. walisz przed snem ZMA a nie jako dodatek do krety.Gainer 737 to dno ale co ja tam bede gadal pewnie juz kupiles
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..gainer 737 to kiepski wybor,
lepiej bylo zainwestowac pare zl wiecej i kupic cos porządnego i porządnej firmy
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
ile masz lat?
brałeś mono?zadowolony?
zamiast tego megabolowego kup sobie wpc dobre co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
hehe naszczesnie nie a wiec moj staz to pol roku bralem creatine 1250mg olimpu a pozniej nitrobolon :D teraz chce czegos mocniejszego wiec prosze o rade moj kolega bierze glutamine + Testosteron+ nitrobolon moze wy jakis zestaw ulozycie
ps.mam 17 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41087
proponuje jeszcze doszyc czwarty pasek w dresie. odrazu bedziesz wygladal grozniej i nawet zadnego zma nie bedziesz potrzebowal ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
hehe naszczesnie nie a wiec moj staz to pol roku bralem creatine 1250mg olimpu a pozniej nitrobolon :D teraz chce czegos mocniejszego wiec prosze o rade moj kolega bierze glutamine + Testosteron+ nitrobolon moze wy jakis zestaw ulozycie
ps.mam 17 lat

Co do pogrubionego powiem tak Kup sobie 2 x CP 450GR witaminy i mineraly Omege 3 i jak potrzeba Bialko/gainer/bulk lub carbo.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
to szybko sie wyrobiłes, w te pół roku.

w takim razie proponuje połączenie stacków, np: cp,xp,hp,n2 wg uznania, bier 2puchy i rób cykl, uzupełnij diete wpc, to tego zma (apteczne) omega3 i jaka multiwitamine.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta 3/syntrax --> opinie

Następny temat

Dawkowanie CP z mono?

Shoty
Polecane artykuły