Szacuny
0
Napisanych postów
89
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1295
tam wykupjesz usluge zgloszenia Cie na wyjazd jakis i dolanczasz jakby rachunek za wakacje z podaniem i masz alibi dlaczego nie mozesz byc na egz w wyznaczonym terminie i prosisz o przyszpieszenie no i ja czekalem 3 dni na egzamin
Szacuny
19
Napisanych postów
999
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
13912
tam wykupjesz usluge zgloszenia Cie na wyjazd jakis i dolanczasz jakby rachunek za wakacje z podaniem
Czyli jak ... oni mi przysyłają podanie i lewy rachunek ? czy jak to wygląda ? bo w sumie jakbym naprawde gdzieś musiał jechać to chyba bym nie musiał płacić na allegro 35
Szacuny
0
Napisanych postów
89
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1295
coolkill zalamujesz mnie....
35 zl to jest usluga za zgloszenie Cie na wyjazd oni jakos tak to zalatwiaja ze masz 30dni na wplate za wakacje no i oczywiscie nie musisz tego placic a alibi masz.