SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co po XP+Hp wziasc? COS ZUPELNIE INNEGO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4215
Witam !

Szukam stacku który jest jednym z "wyższej" półki ale różni się od Xpanda i Horse Power które działają na mnie gorzej niż Cell Pump...

Nie jestem Kolumb - nie chce eksperymentować ... Co innego mogłbym wziasc zeby rózniło sie od Xp i Hp ???
Wiem ze moge zarzucic sobie no-booster!

DIEKI I POZRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
Możliwości masz naprawdę bardzo dużo. Z własnego doświadczenia mogę polecić Swolen.
Możesz spróbować jakieś stacki oparte na kreatynie orotowej Clout/NOZ lub zawierające magnezowy chelat kreatyny Storm/Green Magnitude (sam przymierzam się do któregoś z nich na następny cykl).
Pozdr.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
no-schotgum/Hyper Shock + clout/storm/ester stack/NOZ

wybor nalezy do ciebie

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
jełśi chcesz coś brac bezpośrednio Po XP i HP to No-booster, jełśi po jakiejśc przeriwe to polecam Shock+Storm.
zakładam,że wszystkie inne czynniki sa pierwsza klasa.

zdr.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17354
bezpośrednio po to może jakieś NO, albo przerwa i np. Clout, CellMass, Swole, Green MAGnitude i wiele innych......

poczytaj jest tego pełno

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Wojownik23 -a jakbys mial tak chwilke pomysleć i odpowiedzieć- w czym może tkwic przyczyna tego, że teoretycznie gorszy działa lepiej?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON II===>>>CZY TRZEBA PIĆ DUŻO WODY???

Następny temat

======>>>>>>CYKL MASA<<<<<<======

Shoty
Polecane artykuły