Szacuny
2
Napisanych postów
269
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6610
Możliwości masz naprawdę bardzo dużo. Z własnego doświadczenia mogę polecić Swolen.
Możesz spróbować jakieś stacki oparte na kreatynie orotowej Clout/NOZ lub zawierające magnezowy chelat kreatyny Storm/Green Magnitude (sam przymierzam się do któregoś z nich na następny cykl).
Pozdr.
Szacuny
13
Napisanych postów
1163
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10852
jełśi chcesz coś brac bezpośrednio Po XP i HP to No-booster, jełśi po jakiejśc przeriwe to polecam Shock+Storm.
zakładam,że wszystkie inne czynniki sa pierwsza klasa.