a moze ktos ma duzo tapetek ale z K1 bo nie moge zbytnio znalezc byl bym wdzieczny
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."
Ilość wyświetleń tematu: 15108
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."

Memento mori
). Widac to chocby po tej tapecie Fedora (a jega nawe lubie). %-D

Memento mori
Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."
Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."
Przeszukalem juz tony roznych stron i wszedzie sa zdjecia w tak nedznych rozdzielczosciach, ze praktycznie nic sie nie da z nich stworzyc. No i jak zobaczylem zrzuty z hd, to sie podjaralem.
A 1024 i tak jest zaj...e, o 1600 tak se tylko wspomnialem, choc nie ukrywam, ze im wieksza rozdzialka tym lepiej.
).Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu
)

Memento mori
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły