SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna + D-ryboza - co sądzicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 530
Co sadzicie o laczeniu kreatyny z D-ryboza i wogole o samej D-rybozie? Wyczytalem gdzies, ze stosowanie samej D-rybozy daje 3-krotnie lepszy rezultat niz sama kreatyna. Prawda czy falsz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ee tam , ja sobie wlasniue tera zaczalem cykla kreatynowego HDT , znudow, niemam co robic to se mowie , e wale to lepiej to juz wpierdziele , bo lezy juz z 8miechow i jesce mi sie zepsuje , biore ja sama bo niemam kasy na wynalazki typu RYBOZA , a zreszta wole poczekac az sie troche upowszechni na rynku i beda pierwsze pewne opinie na jej temat , bo poco sie pakowac tak jak kiedys w dibencozide magnum z megabola hehehe ,ono tez powodowalo rozrost masy taki jak koksy
a ten tekst w ze w razie zaduzych przyrostow przestac brac , to mnie normalnie rozwalil.
oj co ta reklama jesce niewymysli


and the future is coming
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ellooo!

Ryboza - dobry suplement. Olimp wypuścił niedawno rybozę w kapsułkach, niedługo będzie w proszku. Ogólnie mówiąc dobry suplement - poprawia działanie kreatyny (może nie 3-krotnie) i nie powoduje tycia, jak glukoza.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21075
D-Ryboza ma znacznie lepsze ma działanie niż glukoza !!!!!!

Dążenie do celu poprzez wytrwałość - to podstawa !!
gadu-gadu:1717881
Pozdrawiam
ADI
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc o tym napisałem

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
tak D-Ribose jest bardzo dobry suplement ale czy olimpa ribose jest dobra tak samo bral ktos ja czy jeszcze nie mam tego ulotke bo dzisiaj z silowni wziolem i czytalem cena tak samo jest dobra za 90kapsulek ciekawe ile bedzie w proszku kosztowalo

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18809
... co do ceny to bym sie niezgodził .. szczególnie jak obliczysz ile trzeba byłoby zjesc do jednego cyklu kreatynowego, biorac ok 4 gram na 5 gram kreatyny .... lepiej wychodzi ryboza z KAIZENA ...

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
ale mnie ciekawi w proszku jaka bedzie cena i wogle czy bedzie wart wydania na to kasy jakie bedzie olimpowe

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
W reklamie rybozy Olimpa jest fajna ciekawostka. Oczywiście piszą że potęguje 5-6 razy działanie kreatyny, sama też daje super hiper rezultaty i na końcu jest super zdanie (o połączeniu kreatyny z rybozą):
"W przypadku nazbyt szybkiego przyrostu masy mięśniowej można czasowo stosować jeden wybrany preparat D-rybozę albo kreatynę"
Krótko mówiąc w reklamach przebili Megabola i sugerują że od połączenia tych dwóch suplementów złapiemy taką masę że aż będziemy chcieli przestać.
Pożyjemy, zobaczymy. HMB Olimpa też na reklamach zwiększa masę o 300% a w rzeczywistości?


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
hehe to bedzie tak samo jak z megabolem ze alternatywa dla sterydow jak sie ryboza rozkreci bedzie to samo a co jest w zeczywistosci hmb olimpa **** :- ) zawsze sie pisze zeby lepsza kase nakrecac

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18809
... a ludziska sie na to łapią

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
300%!!! Jędrkuu! Lęcę do sklepu.

BOOGIE WOOGIE
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłopaki! Pomóżcie!!!

Następny temat

Jak zażywać białko z Ovopolu ???????

electro
Polecane artykuły