No dobra mozecie sie smiac


Buehehehehhe
Tylko bez przesady,bo wywale


Pytacie dlaczego to wrzucam
Bo dawno nic nie dalem
Pozdrawiam !
<.......
........
........
.......>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<.......
........
........
.......>-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
Krzysztof Piekarz


"No SaLvAtIoN, no forgiveness"