SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak odzyskać dawne uformowanie włosów na nogach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Mam problem..chodze do 3gim w Bytomiu i pierwszy raz zgoliłem nogi w 1 gim a później regularnie przycinałem nozyczkami a 2 razy w roku goliłem teraz tego strasznie żałuje...czy jest jakaś szansa żebym odzyskał kształt włosów tak jak kiedyś..a jak nie to prosze bardzo o to jak je rozjaśnić troche..czy to prawda że przez opalanie czarne włosy są mniej widoczne jak je delikatnie rozjaśnić bardzo prosze o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Przez opalanie masz ciemnieszą skórę a nie jaśniejsze włosy na nogach.
A co do rozjasnienia to są specjane preparaty zawierające wodę utlenioną które słóżą do rozjaśniania niechcianego owłosienia.
Swoją drogą po coś ty golił te włosy i jaki "kształt" chcesz spowrotem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Niewiem byłem głupi...bo niektórzy mają np. więcej włosów przy łydce i mniej na reszcie a ja tak samo wszedzie...ale troche na wygląd nóg vhyba to opalanie pomoże a taki jakiś rozjaśniacz tak troche to gdzie można kupić i minimalnie rozjaśnić a solarium..niewiem sam niewiem co ty byś zrobił na moim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Zostawił je takie jakie są... opalić zawsze możesz, opalone nogi zawsze wyglądają lepiej niż białe....
A co do rozjaśniaczy to tu masz taki produkt: http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=12567 poszukaj na allegro masz tego pełno

A i dodam,że niektórzy kombiunją też ze zwykła wodą utlenioną .. 6% lub 9% jednak wiem to tylko z tego forum, bo przez parę lat mojej obecności parę takich wątków się pojawiło...osobiście nie sprawdzałem żadnej z tych metod. Myslę ze z woda utlenioną zwłaszcza mocniejszą niż 3% trzeba uważać, wiec może lepiej zainwestowac parę zł. więcej i kupić taki krem.


Zmieniony przez - keval w dniu 2010-06-27 22:56:09

Zmieniony przez - keval w dniu 2010-06-27 22:56:46
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1655
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
daj foto ocenimy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No dobra klata plecy ok ale żeby nogi golić, poczekaj aż Ci włosy odrosną innego kształtu nie będą mieć bo wyrastają z tych samych miejsc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
g08 jak widzę jest też moda na cierpiących na dysgrafię, dysortografię i dyslekcję

Zmieniony przez - keval w dniu 2010-06-29 11:14:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic sobie wzrok ?

Wiecej