Szacuny
1
Napisanych postów
55
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2668
Cześć. Co myślicie aby skomponować sobie odżywkę używając do tego taniego gainera typu gainer 737 megabola, albo gainera 1 Vitalmaxu i OStrowi WPC.
NIestety niestać mnie na drogie odżywi, a z diety to cudów też raczej niewykombinuję. Na 5 kg gainera dałbym 2,5 kg ostrowi. I taką odżywkę stosował 3 razy dziennie po 50g. Waże 82 kg obecnie przy 180 cm.
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
737 to przede wszystkim rolmlecz (czyli gainer na laktozie), troche kolagenowego białka (to ponoc na stawy dobre, ale nie ma chyba badań które by to potwierdziły) i pszenicznego posypanego maltodextrynami - wszystko się zgadza. cena też. taki hot-dog wsród odżywek. tylko w smaku gorsze ponoć.
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-11 15:23:43
Szacuny
21
Napisanych postów
1655
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23447
I tak jeszcze na szybko wyliczyłem - tamieszanka ostrowi i 737 w takich ilościach wystarczy Ci na minimalnie ponad półtora miesiąca a będzie kosztować prawie 200zł. Wiesz ile jedzenia można za to kupić ??
Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów
Szacuny
21
Napisanych postów
1655
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23447
czy ja wiem - zobacz po ile można kupić białko pszeniczne, wpc i coś tam jeszcze i zmieszaj to z malto w odpowiednich proporcjach. Wyjdzie na to, że to reszta jest droga :D ale to punkt widzenia biednego człowieka...
Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów