Zakupiłem ostatnio 2x1kg Profi whey mass. Jedna paczka byłą o smaku waniliowym druga truskawkowa. Pierwszą paczke zjadłem bez żadnych problemow. w porcjach 2x50g/dz. Problem zaczął się podczas otwarcia drugiej paczki. Po Około 30 minut od zjedzenia pierwszej porcji "truskawki", okropnie zaczął mnie boleć żołądek. Ból utrzymywał sie około 1,5h i jak nagle przyszedł, tak zniknął. Zrobiłem więc przerwe 2 dni, lecz to nie pomogło i chociaż zjadłem pół porcji ból chociaż krótszy (trwał z 45minut) to i tak wystąpił. Następnego dnia dałem jedną porcje koledze, lecz u niego te objawy nie wystąpiły. Po tygodniu sprobowalem znow normalnej porcji, ale ból znowu wystąpił(trwał 1,5h). Wobec tego co napisałem powyżej mam pytania:
- Co może być powodem tego bólu żołądka??
- Czy przytrafiło wam się coś podobnego??
aha i jeszcze musze dodac że data ważnosci jest do : 15.01.2008r
- Co może być powodem tego bólu żołądka??
- Czy przytrafiło wam się coś podobnego??
aha i jeszcze musze dodac że data ważnosci jest do : 15.01.2008r
Krzysztof Piekarz