witam mam 180cm wzrostu waze 76 kg i chodze na silownie juz niecaly miesiac. mam problem nie wiem jak zrobic to zeby moje miesnie byly widoczne nie wiem jaki zabradzo trening dobrac :(
Corsa14
Ilość wyświetleń tematu: 2337
Corsa14
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
to ty korwa krowy bys niezapolodnil
kup se gainerka i zglos sie za pol roku , jak nic niepomorze to zglos sie do dzialu 14
tam Ci pomorzemy 
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły