SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co śądzicie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Co śądzicie o kreatynie Kre-alkalyn treca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
Ka jak Ka, roznicy w skladzie nie ma wiec nie rozni sie pewnie niczym od olimpowskiego...
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
czy z Treca, OLimpu , FA bez wiekszej roznicy

co do samego KA wyszukiwarka i dzial z testami

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-31 19:04:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
ok dzięki a mam pytanko bo nie chce zakładać nowego tematu ćwicze i słyszałem że lepiej jest ja ksie konia nie wali ... bo wtedy nie spalam tescia ? :P prawda ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18418
o w morde ..............> *-)






pytanie tygodnia

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
ahhahahahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!
Nie smiejcie sie tylko odpowiadajcie :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23921
nie wiem co powiedziec

www.pajacyk.pl - kliknij to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
nie śmiej śię tylko powiedz czy to prawda :D ??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
no juz odpowiadam
był przeprowadzony (pisze zupełnie powaznie ) tu na forum test
gosc postanowił nie walic konia i nie ruchac przez jakis czas i efekty były zatrważajace, spadek siły , koncentracji, itp itd.
po jakims czasie znow zaczoł walic i ruchac i bardzo szybko wrocił do formy na siłce
wniosek prosty, trzeba ***ac ile wlezie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
hahahahahah, omg :D
Biliwget uspokoiles nasz wszystkich ! xDDDD
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
no jak by mi ktos napisał ze podczas cyklu oszczedza swoja kobiete to bym padł z brechtu
trzba ruchac zeby rosnac - natura panowie, natura, nie wolno jej powstrzymywac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa podczas cyklu

Następny temat

teraz jeszcze jedno pytanie

Shoty
Polecane artykuły