Szacuny
2
Napisanych postów
121
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
15881
witam, czy mozecie mi podać jakieś szkoły psdipo w systemie dziennym w miastach Częstochowa i Łódz, bo szukałem i dostawałem odpowiedzi ze są ale zaoczne.
Szacuny
2
Napisanych postów
121
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
15881
w częstochowie jest, ale zaocznie,a chciabym iść na dzienne, a tak to będe musiał iść jeszcze na jakieś policealne, jak nie znajde to będę musiał tak zrobić, bo nawet do lidera bym szedł
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5
Niew wiem czy moge ale mam ptanie....czy jest mozliwe cos takiego jak odrobic sobie wojsko w policji,,,,,,a co do policji to na jaki trzeba isc profil do szkoły sredniej....i czy trzeba byc zeczywiscie takie dobre oceny w szkole jak gadaja?????????????????jak by ktos mogło odpowiedziec to dzieki....pozdro....